@ E-mail     

Altınokta Körler kütüphanesi,1996 yılında Altınokta Körlere Hizmet Vakfı tarafından kurulan Altınokta Körler Eğitim ve Kültür Merkezinde bulunan ünitelerden biridir.Alanındaki en zengin kitaplığa sahip olan Altınokta Körler kütüphanesi , her alana ve her ilgi alanına hitap eden Kabartma ve Sesli kitap kütüphanesidir. Güncel romanlar, eğitim, şiir, sosyoloji,f elsefe, din.. vb .... gibi.

  • Altınokta Körler Kütüphanesine üye olabilmek için, 20 TL giriş ödentisini TC Ziraat Bankası Cebeci Şubesi 359 65 39 - 5001 nolu hesap numarasına veya merkezimize bizzat ödeyerek bu ödemenin belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopisi , 1 adet vesikalık fotoğraf ve açık adres cep ya da ev telefonu engelli raporunun fotokopisi ile kütüphane sorumlusuna başvurmak gerekmektedir 
     
  • Bir üye bir ay içerisinde ödünç olarak en fazla 3 cilt kabartma kitap alabilir. Kabartma kitap isteyen üyelerimizden bir defaya özgü olarak 50 ytl güvence parası alınır. Eğer üye bir alışta 1cilt kabartma kitap almayı tercih ederse 15 TL güvence parası alınır, ve kabartma kitaplar kaybedilir veya kullanılamayacak ölçüde tahrip edilirse güvence parası yanar.
  • Ayrıca kütüphane üyesi sesli olarak kitap almayı tercih ederse, dvd listesinde yer alan kitaplardan  iki ay içerisinde en fazla 1(bir) DVD sipariş edebiir. Bir ay içerisinde 1 (bir) den fazla dvd edinmek isteyen okuyucuların her bir dvd için maliyete katkı payı olarak 10 TL ödemeleri gerekmektedir.
Kitap listeleri

 

SON DAKİKA HABERLER


Sevdiklerinizi hatırlamak ve onlarla birlikte olduğunuzu hissettirmek için "Derneğimizle el ele" kampanyası kapsamında Şubemiz tarafından hazırlanmış olan kartpostallardan temin edebilirsiniz. Kartlarımızı almak için bizi arayın

 
BAĞIŞLARINIZ İÇİN

Altınokta Körler Derneği Ankara Şubesi İktisadi İşletme Hesap Numarası
İş Bankası Kızılay Şb.
4214 - 1718186
IBAN
TR52 0006 4000 0014 2141 7181 86


 
Toplam ziyaretçi: 4361
Aktif ziyaretçi   :
 
Lütfen bizden mail almak istiyorsaniz listeye kaydolunuz...
.........::: © ALTINOKTA KÖRLER DERNEĞİ ANKARA ŞUBESİ RESMİ WEB SİTESİ :::.........